Cintamani Poland Majewscy i Koć Sp. J. to firma działająca nieprzerwanie na polskim rynku od 1997 roku. Jesteśmy producentem i dystrybutorem preparatów opartych na substancjach pochodzenia naturalnego, suplementów diety i kosmetyków.

Świadczymy usługi z zakresu produkcji kontraktowej produktów spożywczych, suplementów diety oraz ekstraktów roślinnych w formach płynnych. Nasze wyroby są certyfikowane ekologicznie, posiadamy zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz System Bezpieczeństwa Żywności ISO 22000:2005.

Działalność badawczo-rozwojowa

Zrealizowaliśmy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Opracowanie innowacyjnego ekstraktu z grejpfruta". Dofinansowanie projektu: 967 360,61 PLN.
Nasze badania zakończyły się opracowaniem dwóch innowacyjnych produktów opartych na ekstrakcie z grejpfruta oraz uzyskaniem patentu na produkcję jednego z nich (nr patentu US 10,973,741). Otrzymaliśmy ekstrakt z grejpfruta, który wyznacza międzynarodowy standard dla produktów tego typu.
Łączna wartość prowadzonego projektu badawczego wyniosła 1 556 734,08 PLN.

Zakończyliśmy także drugi projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Innowacyjny ekstrakt z sumaka". Dofinansowanie projektu: 746 374,32 PLN.
W wyniku prac badawczo-rozwojowych opracowaliśmy i dokonaliśmy zgłoszenia patentowego na technologię wytwarzania ekstraktu z sumaka oraz ekstrakt z sumaka.

Działalność eksportowa

Nasza firma realizuje także projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach programu Polskie Mosty Technologiczne, których celem jest wprowadzenie innowacyjnych produktów Cintamani Poland: klej do protez stomatologicznych oraz spray do gardła, na nowe rynki: Kanady, USA, Meksyku i Chin.
Łączna wartość projektów oraz wkład Funduszy Europejskich: 696 374,77 PLN.

Cintamani Poland Majewscy i Koć Sp. J. realizuje Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Projekt PMT zostanie zrealizowany w latach 2023-2024. Celem projektu jest ekspansja na rynek USA. W wyniku realizacji projektu nastąpi rozpoczęcie sprzedaży eksportowej produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo Cintamani Poland Majewscy i Koć Sp. J. na rynku USA.
Całkowita wartość projektu: 150 000,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 150 000,00 PLN