fbpx
 
15 lipca 2022

Nowe produkty opracowane w wyniku prac badawczych „Innowacyjny ekstrakt z grejpfruta”

W wyniku prowadzonych prac badawczych w projekcie „Innowacyjny ekstrakt z grejpfruta” zostały opracowane nowe produkty: Citrosept Organic 2400 (suplement diety), Citrosept Tussin (spray do gardła) oraz Citrosept Dental klej do protez. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych badań.
17 stycznia 2022

Przyznanie patentu na wynalazek dla pracowników Cintamani Poland

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Urząd Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych wydały decyzję o przyznaniu patentu na wynalazek pt. „Klej do protez zębowych” (PL 239 654, US 10,973,741).
4 października 2021

Cintamani Poland na dużym ekranie, powstał film dokumentujący nasz projekt badawczo-rozwojowy

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem informacyjnym przygotowanym przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych na temat projektu badawczo-rozwojowego „Innowacyjny ekstrakt z grejpfruta”
30 września 2021

Cintamani Poland na konferencji „Zdrowie i rozwój Mazowsza – #eFEktUE” w Grodzisku Mazowieckim

30 września odbyła się ósma konferencja regionalna poświęcona efektom wdrażania funduszy europejskich na Mazowszu, tym razem dla subregionu warszawskiego zachodniego. Pokazan aktywność beneficjentów oraz ile projektów zostało zrealizowanych, jakie obszary wsparcia dominowały i ile pieniędzy z programu regionalnego trafiło do wnioskodawców z tego subregionu. 
8 maja 2020

Wybór dostawcy: Badania stymulatora wzrostu roślin 2

Cintamani Poland informuje o zakończeniu postępowania pt. „Badania stymulatora wzrostu 2”
16 kwietnia 2020

Zaproszenie do składania ofert na badania stymulatora wzrostu roślin 2

Cintamani Poland zaprasza do składania ofert na dostarczenie usług badawczych dotyczących badania stymulatora wzrostu roślin.